mensen

Het team


NWST wordt gevormd door de volgende mensen:

Hein van Iersel

Creatief Directeur
hein@nwst.nl
Wil voor zijn opdrachtgevers liever verhalen vertellen dan vragen beantwoorden. Om de hectiek van het reclamebestaan te compenseren fokt Hein in zijn vrije tijd Hereford koeien. Hein is getrouwd met Marion, samen hebben zij twee dochters: Charlotte en Willemijn.

Alberto Palsgraaf

Account manager-media
alberto@nwst.nl
Voor een advertentie in de vakbladen Fieldmanager, Greenkeeper, Boomzorg en Golf Business kom je terecht bij Alberto. Loopt graag hard voor onze klanten en voor de lol. Gaat for the long run. Adverteren werkt, als je maar weet wat je bereiken wilt.

Marie Cecile Oosterhout

Art director
mc@nwst.nl
Marie Cecile is de art director van NWST. Zij heeft de opleiding Grafische en ruimtelijke vormgeving gevolgd aan het SintLucas te Boxtel.

Fatma Orhan

Projectmanager
fatma@nwst.nl
Fatma is verantwoordelijk voor alle mediaplaatsingen en projecten van NWST. Zij heeft commerciële economie gestudeerd aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen.

Ruud Jacobs

Redacteur
ruud@nwst.nl
Ruud is verantwoordelijk voor de redactionele content van NWST's vakbladen: Boom-In_business, Dak & Gevel Groen . Hij studeerde Journalistiek en werkte onder andere bij Reed Business en Wegener.

Santi Raats

Redacteur
shanti@nwst.nl
Shanti zorgt voor de redactionele inhoud van het vakblad voor de boomverzorging, Fieldmanager en Greenkeeper. Zij studeerde Engelse Literatuur en Letterkunde aan de KUN en journalistiek aan de school voor journalistiek in Utrecht.

Gerda van Schuppen

Office manager
gerda@nwst.nl
Gerda draagt zorg voor het dagelijkse reilen en zeilen van het bureau. Zij is verantwoordelijk voor het office management, de financiën en de media-administratie. Werkt daarnaast in het garagebedrijf van partner Sander, met wie zij twee kinderen heeft: Louise en Falko.

Tessa Benders

Grafisch ontwerpster
mc@nwst.nl
Tijdens haar afstuderen in 2008 aan de kunstacademie van Maastricht kwam Tessa bij NWST werken. Nu werkt ze er 1,5 dag per week als Grafisch ontwerpster.

Broer de Boer

Redacteur
Broer@nwst.nl
Broer is redacteur van Golfbusiness en Greenkeeper. Hij studeerde aan de HAS in Dronten, volgde de voorlichtings- en PR-opleiding NGPR en werkte als communicatieadviseur bij R&D organisatie TNO.

Lizzy Jansen

Assistent Projectmanager
traffic@nwst.nl
Lizzy studeert mediamanagement op het Grafisch Lyceum in Utrecht en loopt stage op de projectafdeling van NWST.

terug print